Wytrzymałe zapięcie na smycz

Wzmocniony uchwyt na grzbiecie

 Przewiewna i wygodna podszewka

Regulowane paski na klatce piersiowej i szyi

Wytrzymałe zapięcia, najwyższej jakości

Kolory do wyboru:

Szelki posiadają dodatkowy uchwyt na grzbiecie dzięki czemu w nagłej sytuacji będziesz miał możliwość przytrzymania psa. Uchwyt sprawdzi się także podczas wspólnych podróży.

 

Jeśli zabierasz psa ze sobą na wakacje lub często podróżujecie wspólnie samochodem szelki Wide Back będą trafnym wyborem. 

Wysokiej jakości materiały, z których uszyte zostały szelki zapewniają bezpieczeństwo i komfort Twojemu psu. Z wierzchu szelki pokrywa materiał, który jest łatway w utrzymaniu czystości - zazwyczaj, gdy szelki obeschną po spacerze wystarczy delikatnie strzepnąć drobinki piasku, lub w bardziej zabrudzonych miejscach przetrzeć je gąbeczką. Po ekstremalnych wyprawach w bardziej błotnistych terenach szelki można spokojnie wyprać w pralce. Spód szelek wyścielony jest miękką, oddychającą, sportową siateczką MESH.

Szelki są w całości odblaskowe, zatem już nigdy nie zgubisz swojego psa w ciemności !

Szelki Wide Back to przede wszystkim wygoda podczas codziennych spacerów. Specjalistyczny wykrój szelek zapewnia bezpieczeństwo nawet przy ciągnącym psie. Szelki posiadają dodatkowe zapięcie z przodu, które przy wspiera naukę chodzenia na luźnej smyczy. Jeśli Twój pies ciągnie podczas spacerów, warto zainwestować w szelki z funkcją easywalk. Przy odrobinie treningu możliwe jest oduczenie tego nawyku nawet przy starszym już psiaku. Zapięta smycz z przodu szelek sprawi, że pies podczas próby ciągnięcia obróci się w naszym kierunku i napieranie do przodu po prostu nie będzie fizycznie możliwe. 

 

 


OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W OSTROŁĘCE

 

 

Regulamin sklepu 

O nas

Działamy w Ostrołęce i na jej obrzeżach.

Skontaktuj się aby sprawdzić, czy  jesteśmy najbliższym ośrodkiem szkolenia psów w Twojej okolicy!

Ważne informacje

Kurpsiaki - Ośrodek Szkolenia Psów - Agata Ambros

Telefon: 792 798 859

NIP: 7582378012

REGON: 388124336 

2020-2021 Kurpsiaki™ . Wszystkie prawa zastrzeżone.

Social Media