OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W OSTROŁĘCE

 

 
17 czerwca 2021

Relacja z I seminarium Agility w "Psim domku" w Jednorożcu

W dniach 29 - 30 maja odbyło się 1 w moim życiu seminarium z Agility, zorganizowane przez Psi Domek w Jednorożcu. Pogoda dopisała, atmosfera była świetna! Aris biegała swoje pierwsze tunele, hopki i inne przeszkody! Super sobie radziła, ja jako przewodnik muszę popracować nad mową ciała w tym sporcie ale generalnie dla nas obydwu było to niesamowite doświadczenie!

Taki mini tor agility zrobimy sobie na placu aby i Wasze psy miały u mnie fajne aktywności !

Seminarium prowadziła Monika Marciniak, czynna zawodniczka Agility z wieloma sukcesami. Zapraszam na stronę Moniki, gdzie możecie się więcej o niej dowiedzieć: Monika Marciniak 
Monika fajnie nami sterowała i udzielała bardzo cennych dla mnie wskazówek i rad. Widać i słychać, że jest doświadczonym zawodnikiem! Dzięki jej radom, niedługo będziemy śmigać slalomy i kładki! 

Podziękowania dla Dominiki, szefowej Psiego Domku za zorganizowanie tak fajnego eventu! Zajrzyjcie koniecznie na jej stronę: https://psidomek.pl/

Poniżej możecie zobaczyć efekt końcowy naszego seminarium, całego toru nie zrobiłyśmy bo jeszcze nie nauczyłam Aris rozróżniania skoków ale kamień  milowy został osiągnięty :)) 

Obejrzyjcie też relację o Psim Domku! 

 

Regulamin sklepu 

O nas

Działamy w Ostrołęce i na jej obrzeżach.

Skontaktuj się aby sprawdzić, czy  jesteśmy najbliższym ośrodkiem szkolenia psów w Twojej okolicy!

Ważne informacje

Kurpsiaki - Ośrodek Szkolenia Psów - Agata Ambros

Telefon: 792 798 859

NIP: 7582378012

REGON: 388124336 

2020-2021 Kurpsiaki™ . Wszystkie prawa zastrzeżone.

Social Media